Oyuncu Aslı Sümen, DESA’nın Dijital Reklam Yüzü Oldu


DESA’nın İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Oyuncu Aslı Sümen’in Enerjisiyle Buluştu!

Deri modasına yön veren DESA, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu için yetenekli oyuncu Aslı Sümen ile keyifli bir çekim gerçekleştirdi. Her bir parçasıyla dikkat çeken bu özel koleksiyonun en trend parçalarıyla objektif karşısına geçen Aslı Sümen, mevsimin enerjisini tüm dinamikliğiyle üzerinde taşıdı.


Yeni sezon koleksiyonuyla ilkbahar-yaz dönemine iddialı bir şekilde “Merhaba” diyen DESA, deri tasarımlarla fark yaratan koleksiyonunu “Hayatın Ritmi DESA’da” sloganı eşliğinde oyuncu Aslı Sümen ile tanıttı.


Sosyal medyada paylaştığı stili ile öne çıkan gardırobunun rahat, sade ve zamansız parçalardan oluştuğunu söyleyen Aslı Sümen, DESA’nın dijital reklam yüzü oldu. İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu için objektif karşısına geçen Aslı Sümen, fotoğraf çekiminde kendini yansıtan, günün her anında ona eşlik edecek ve tarzıyla örtüşecek hareketli kombinler seçti.


Derinin gücünü renklerin enerjisiyle birleştiren DESA, herkesi Aslı Sümen gibi özgür, özgün ve kendi gibi olmaya, kısacası deri-ceket, ayakkabı, çanta ve deri aksesuar koleksiyonundan kendini anlatan parçaları bulmaya çağırıyor.