Desa
SEZON FİNALİ! %70'e Varan İndirim!
Filtreler
(60 ürün bulundu)

Deri Pardösü

Pembe Denia Kadın Süet Ceket

3299 TL 3669 TL %10 indirim

Bej Denia Kadın Süet Ceket

3299 TL 3669 TL %10 indirim

Aziza Kadın Deri Uzun Trençkot

3319 TL 3899 TL %15 indirim

Ruth Kadın Oversize Deri Pardösü

3359 TL 6999 TL %52 indirim

Gri Kelly Kadın Deri Trençkot

3160 TL 6589 TL %52 indirim

Siyah Ilaria Kadın Deri Trençkot

3592 TL 7199 TL %50 indirim

Yeşil Ilaria Kadın Deri Trençkot

3592 TL 7199 TL %50 indirim

Kahve Diana Kadın Uzun Süet Kaban

2615 TL 7999 TL %67 indirim

Siyah Amadora Kadın Deri Ceket

1999 TL 2599 TL %23 indirim

Ester Kadın Vintage Deri Trençkot

2120 TL 5499 TL %61 indirim

Bej Pietra Kadın Süet Ceket

2789 TL 3099 TL %10 indirim

Kadın Deri Pardösü Modellerini DESA ile Keşfet!

Deri giyim sektörünün öncüsü Desa, üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özenli el işçiliğinin sonucu hazırlanan koleksiyonlar, kadın modasına birbirinden farklı deri pardösü ile yüksek seviyede tarz imkânı sunarken, uygun fiyatlı ürün seçenekleri de yer alıyor.


Deri, doğanın en lüks ve aynı zamanda en kullanışlı materyallerinden biridir. Her deri kendine has dokusal farklılıklar gösterir. Bir derinin cildindeki izler ve kırışıklıkların oluşturduğu benzersiz doku derinin doğal güzelliğini ve eşsizliğini temsil eder.


Desa kadını; soğuk kış aylarından, serin sonbahar akşamlarına da tarzıyla dikkat çekiyor. Modanın vazgeçilmez parçalarından pardösüler, kadınların gardıroplarında uzun yıllar kullanabilecekleri parçalardan. Kış aylarında soğuktan, sonbahar akşamları ise serin havalardan korunurken aynı zamanda zarif görünümleriyle dikkat çekmekten hoşlanan kadınlar için birbirinden farklı kışlık ve yazlık pardösü, modelleri sunuyor. Yakasız süet pardösüler, en şık ve klas modellerinden biri olarak her yaştan kadının ilgisini çekiyor. Ofis stilinden, özel davetlere kadar pek çok yerde rahatlıkla kullanılabilen pardösülerin deri ve nubuk alternatifleri, uzun yıllar gardırobunuzun en değerli parçalarından biri olmaya aday. Özellikle son yıllarda sokak modasında klasik parçaların spor tarzla birleşiminin popüler hâle gelmesiyle birlikte, trençkot, modelleri de günlük hayatta rahatça kullanılabiliyor. Daha rahat ve havalı görünümler elde etmek isteyenler; bol kesim pardösüleri, kalem etek, ve topuklu çizme, modelleriyle birleştirerek bir tarz yaratıyor.


En çok merak ettiğiniz, bakım ve temizliği ise; Deri ürünlerin cinsine göre temizlik yöntemleri farklılık gösterdiğinden mağazalarımıza ya da deri ürün temizliği yapan profesyonel kuru temizleme şirketlerine başvurmanız önerilir. Süet veya nubuk dışındaki ürünlerde, yağ bazlı lekelerde; kuru temiz bir bez ile derinin üzerindeki yağı alınız. Leke derinin içinde zamanla yok olacaktır, kesinlikle su sürmeyiniz.


Deri ürünler su geçirmez değildir. Doğru şekilde kurutulduğunda kardan ve yağmurdan zarar görmezler. Islak veya nemli deriyi, saç kurutma makinası kullanmadan veya kalorifer gibi herhangi bir ısı kaynağından uzakta asarak, doğal olarak kurumaya bırakınız. Derinin doğal yağlarına zarar verecek fazla ısı veya nemden uzak tutunuz.