Seyahat Laptop Çantası

DAHA FAZLA ÜRÜN GÖSTER

Laptop Çantası


Modern, kentsel gezginler için, dizüstü bilgisayar sunduğu tüm avantajları keşfedin.


Koruma

Değerli elektrikli cihazlarınız için mükemmel koruma bekleyin ve dizüstü bilgisayarınızın her an korunacağını bilerek güvende olun. Dizüstü bilgisayar sırt çantalarımızda dizüstü bilgisayarınızın her gün kaçınılmaz darbeleriyle güvende kalmasını sağlayan yastıklı bir dizüstü bilgisayar bölmesi bulunur.


Boyutlar

Dizüstü bilgisayar çantası alırken insanların sahip olduğu ana sorunlardan biri, bilgisayarınızın boyutlarına uyan birini bulmak. Tüm koleksiyonlarımızda, 9,7 ”(24,6 cm) ila 17,3” (43,9 cm) ekran boyutu boyutlarına sığacak şekilde farklı boyutlarda sırt çantaları sunuyoruz, böylece boyutuna bakmaksızın en sevdiğiniz stili seçebilirsiniz.


Organizasyon

Bir bilgisayarın yanı sıra, günlük yaşamlarımızda sık sık yanımızda başka şeyleri de taşımamız gerekir. Samsonite’in dizüstü bilgisayar sırt çantaları, kullanımınızı yapılandırılmış bir şekilde düzenlemenize yardımcı olan pratik iç organizasyon ile maksimum kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanışlı ekstra özellikler arasında cep telefonunuz, tabletiniz, şarj cihazınız ve belgeleriniz için özel cepler ve bölmeler bulunur.


Kalite

Sadece en iyi malzemeleri kullanıyoruz, bu yüzden dizüstü bilgisayar çantalarımız bagajlarımız kadar sürüyor. Size en iyisini sunmak için gayret gösteriyoruz, böylece Samsonite dizüstü bilgisayar sırt çantanızın tadını yıllarca çıkarabilirsiniz.


Genişletilebilir, bazen sadece birazcık fazladan alana ihtiyaç duyarız. Her şeyi mevcut küçük sırt çantanıza koymaya çalışmak veya ikinci bir çantaya ulaşmak zorunda kalmak yerine neden genişletilebilir dizüstü bilgisayar sırt çantası modellerimizden birini düşünmüyorsunuz? Organizasyondan ödün vermeden daha fazla ürüne uyun. Dizüstü bilgisayarınız hala güvende ve güvende tutulur, ancak kullanışlı fermuar genişletme özelliği sayesinde sırt çantasının kalan kısmını da artırabilirsiniz.


Akıllı kol

Hem valiz hem de dizüstü bilgisayar çantasıyla seyahat ediyorsanız, size daha fazla taşıma esnekliği sağlamak için mükemmel bir çözüme sahibiz. Sırt çantanızı çantanızın üst tutamacının üzerine kaydırmak ve fazla çaba harcamadan çekmek için kullanışlı Akıllı Kol işlevini kullanın. Valizlerimizi keşfedin ve en sevdiğiniz dizüstü bilgisayar çantasıyla eşleştirin.


Güvenlik

Kabloların TSA kilidi olan modellerimizden birini seçerek dizüstü bilgisayarınızın sırt çantasının içeriğinin güvende kaldığından emin olun. Tahsilatlarımızdaki diğer güvenlik özellikleri arasında, kredi kartlarınızı ve kimlik kartlarınızı kaymazlığa karşı koruyan ve rahat bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olan RFID engelleyicileri bulunmaktadır.


Yağmur koruma

Hepimizin başına geldi: Şemsiyesiz bir fırtınaya kapılmak… Bilgisayarınıza ve diğer eşyalara su hasarı vermemek için, elementlere karşı koruma sağlayan dizüstü bilgisayar sırt çantalarımızı inceleyin. Özel olarak tasarlanmış yağmur örtüsü, eşyalarınızın ıslanma riskini azaltmaya yardımcı olur ve hava nasıl olursa olsun hazırlıklı olmanızı sağlar.


ECO laptop sırt çantaları

Herkes gezegeni daha yeşil ve daha sürdürülebilir hale getirmeye yardımcı olabilir. Burada Samsonite'de dizüstü bilgisayar sırt çantanızın bile katkıda bulunabileceğine inanıyoruz. Bazı modellerimiz, dayanıklı ve esnek olması için özel olarak üretilmiş% 100 PET geri dönüştürülmüş su şişeleri ile üretilmiştir. Tüm bagaj seçenekleriniz için çevre dostu seçenekler arıyorsanız, harika ECO valizlerimize göz atın.


Tekerlekler

Dizüstü bilgisayar sırt çantanızı pek çok eşya ile birlikte yüklemeyi planlıyorsanız, tekerlekli bir dizüstü bilgisayar çantasına yatırım yapmanız faydalı olabilir. Bu modellerde ayrıca bir üst tutamaç da bulunur, böylece dizüstü bilgisayar sırt çantasını sırtınıza taşıyamayacak kadar ağırlaştığında tekerleklerde kullanabilirsiniz.


Stil

Şık, gündelik, teknik, sportif…, stil tercihiniz ne olursa olsun, sizin için bir dizüstü bilgisayar çantanız var. Tüm modellerimizi keşfedin ve tarzınıza uygun olanı bulun. Daha klasik bir görünüm mü tercih ediyorsunuz? Dizüstü bilgisayar messenger çantalarımıza dikkat edin.


Kadınlara Özel Tasarımlar

Samsonite, kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar sırt çantası koleksiyonuna sahiptir. Resmi veya gündelik kullanım için ideal olan bu kadın iş sırt çantaları, tasarım, stil veya kaliteden ödün vermeden pratik organizasyonlar sunar. Dizüstü bilgisayar sırt çantalarından oluşan mükemmel seçimimize göz atın ve tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tane bulduğunuzdan emin olun.


Bağlantı

Pilin bitmesi, seyahat ederken düzenli bir konudur. Samsonite’in Easy Pass ve Powerbanks’la donatılmış çok pratik dizüstü bilgisayar sırt çantası modelleriyle bağlantıda kalmanızı sağlayın. Bir daha asla güç kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.