Desa
SEZON FİNALİ! %70'e Varan İndirim!
Filtreler
(34 ürün bulundu)

Deri Kaban

Kahve Giovanna Kadın Deri Kaban

2239 TL 3999 TL %44 indirim

Siyah Marthe Kadın Deri Kaban

1039 TL 2179 TL %52 indirim

Kahve Diana Kadın Uzun Süet Kaban

2615 TL 7999 TL %67 indirim

Haki Firmino Deri Mont

1299 TL 5999 TL %78 indirim

Yeşil Maika Kadın Kısa Kaban

3450 TL 4699 TL %27 indirim

Tekstil Sepette %10

Aoibhinn Kadın Şişme Deri Mont

2079 TL 6399 TL %68 indirim

Aoibhinn Kadın Şişme Deri Mont

2079 TL 6399 TL %68 indirim

Aoibhinn Kadın Şişme Deri Mont

2079 TL 6399 TL %68 indirim

Lacivert Gitana Kadın Kürk

6999 TL 9199 TL %24 indirim

Siyah Oversize Kadın Yün Kaban

699.50 TL 1749 TL %60 indirim

Siyah Ileanna Kadın Kürk Kaban

7451 TL 9599 TL %22 indirim

Kadın Deri Kaban

Deri giyim sektörünün öncüsü Desa, üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özenli el işçiliğinin sonucu hazırlanan koleksiyonlar, kadın modasına birbirinden farklı deri ceket ile yüksek seviyede tarz imkânı sunarken, uygun fiyatlı ürün seçenekleri de yer alıyor.


Deri, doğanın en lüks ve aynı zamanda en kullanışlı materyallerinden biridir. Her deri kendine has dokusal farklılıklar gösterir. Bir derinin cildindeki izler ve kırışıklıkların oluşturduğu benzersiz doku derinin doğal güzelliğini ve eşsizliğini temsil eder.


Her mevsimin vazgeçilmez parçalarından biri olan deri ceket, hem gündelik hem de özel günler için kusursuz bir tamamlayıcı. Deri ceket kendi başına oldukça iddialı bir parçadır. Klasik görünümünü arka plana atmak isterseniz deri ceketinizi jean ile kombinleyebilirsiniz. Son yılların sıklıkla tercih edilenleri arasında biker kesim deri ceketler yer alıyor. Biker deri ceketimi nasıl kombinlemem gerek diye düşünüyorsanız; Etekler ve yüksek bel pantolonlar biker deri ceket için harika kombin önerileridir. Yüksek bel dar pantolonlarla biker deri ceket daha feminen görünecektir.


Serin yaz akşamlarında ya da sonbaharda; Çift taraflı kullanılabilen süet ceketler, deri pardösüler, deri yeleklerkurtarıcı parçanız olacaktır. Aynı zamanda deri elbise ve deri pantolonunuz üzerine giyeceğiniz anatomik panelli fit deri ceketler ile şehirli stilinize yön verebilirsiniz. Soğuk kış aylarında ise, çıkarılabilir kapüşonlu deri montlar, deri kabanlar ya da kürk kabanlarıtercih edebilirsiniz.


En çok merak ettiğiniz, bakım ve temizliği ise; Deri ürünlerin cinsine göre temizlik yöntemleri farklılık gösterdiğinden mağazalarımıza ya da deri ürün temizliği yapan profesyonel kuru temizleme şirketlerine başvurmanız önerilir. Süet veya nubuk dışındaki ürünlerde, yağ bazlı lekelerde; kuru temiz bir bez ile derinin üzerindeki yağı alınız. Leke derinin içinde zamanla yok olacaktır, kesinlikle su sürmeyiniz.


Deri ürünler su geçirmez değildir. Doğru şekilde kurutulduğunda kardan ve yağmurdan zarar görmezler. Islak veya nemli deriyi, saç kurutma makinası kullanmadan veya kalorifer gibi herhangi bir ısı kaynağından uzakta asarak, doğal olarak kurumaya bırakınız. Derinin doğal yağlarına zarar verecek fazla ısı veya nemden uzak tutunuz.