{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Desa
KURUMSAL SATIŞ
KURUMSAL SATIŞ

YILBAŞI HEDİYELERİ

Desa Deri

Firmanızın çalışanlarına ve iş ortaklarına sunduğu armağanları DESA Kurumsal Satış Departmanı yardımı ile seçin, çok özel fiyatlara alacağınız prestijli hediyeler sunun.

Çalışanlarınıza, müşterilerinize ve diğer iş ortaklarınıza sunduğunuz, firmanızı temsil eden kaliteli hediyeler markanızın farklılığını ortaya koyar. Desa kurumsal satış ekibi, Desa’nın 40 yılı aşkın ustalığı ve özenli el işçiliği ile üretilmiş deri hediyelik ürünler ile Aerosoles ve Samsonite markalı ürünleri size tanıtmaktan ve hediye seçiminize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Firmanızın logosunu veya hediye ettiğiniz kişiye / kuruma özel isim, marka gibi özellikleri taşıyan, el işçiliği ile deri kullanılarak üretilen, ajanda, not defteri, çanta, cüzdan, kalemlik, dosya gibi kaliteli ve prestijli hediyeleri tüm iş ortaklarınız keyifle kullanacaktır.

Firmaların seyahat eden personeli için önerdiğimiz Samsonite valiz ve laptop çantaları prestij, kalite, pratiklik ve konforu bir arada sunmaktadır.
Aerosoles markalı ayakkabılar ise sürekli ayakta çalışan havayolu, hastane, restoran, otel personli için şıklık ve konforu aynı üründe birleştirmektedir.

İlgilendiğiniz ürün gruplarındaki ürünleri aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Deri Aksesuar – Kadın
Deri Aksesuar – Erkek
Evrak Çantası
Samsonite Seyahat
Samsonite Evrak ve Laptop Çantası
Aerosoles Ayakkabı

Detaylı bilgi ve Kurumsal Hediyelik Ürünler kataloğumuz için lütfen kurumsal satış departmanımızdan Ebru Aksoy ile temasa geçiniz.
Telefon (0212) 473 18 00 Dahili (186)
ebru.aksoy@desa.com.tr