KURUMSAL SATIŞ
KURUMSAL SATIŞ

Firmanızın çalışanlarına ve iş ortaklarına sunduğu armağanları DESA Kurumsal Satış Departmanı yardımı ile seçin, çok özel fiyatlara alacağınız prestijli hediyeler sunun.


KURUMSAL HEDİYELER

Çalışanlarınıza, müşterilerinize ve diğer iş ortaklarınıza sunduğunuz, firmanızı temsil eden kaliteli hediyeler markanızın farklılığını ortaya koyar. Desa kurumsal satış ekibi, Desa’nın 50 yıla yaklaşan ustalığı ve özenli el işçiliği ile üretilmiş deri hediyelik ürünler ile Samsonite ve American Tourister markalı ürünleri size tanıtmaktan ve hediye seçiminize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


Firmanızın logosunu veya hediye ettiğiniz kişiye / kuruma özel isim, marka gibi özellikleri taşıyan, el işçiliği ile deri kullanılarak üretilen, ajanda, not defteri, çanta, cüzdan, kalemlik, dosya gibi kaliteli ve prestijli hediyeleri tüm iş ortaklarınız keyifle kullanacaktır.


Firmaların seyahat eden personeli için önerdiğimiz Samsonite valiz ve laptop çantaları prestij, kalite, pratiklik ve konforu bir arada sunmaktadır.


İlgilendiğiniz ürün gruplarındaki ürünleri aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Deri Aksesuar – Kadın

Deri Aksesuar – Erkek

Evrak Çantası

Samsonite Seyahat

Samsonite Evrak ve Laptop Çantası


Detaylı bilgi ve Kurumsal Hediyelik Ürünler kataloğumuz için lütfen kurumsal satış departmanımızdan Ebru Aksoy ile temasa geçiniz.


Telefon: +90 212 473 18 00 / Dahili 186

ebru.aksoy@desa.com.tr