Desa
Filtreler
(62 ürün bulundu)

Süet Ceket

Bej Pietra Kadın Süet Ceket

2789 TL 3099 TL %10 indirim

Mercan Kadın Süet Ceket

2199 TL 4198 TL %48 indirim

Yeşil Mancuso Kadın Süet Gömlek

2799 TL 5398 TL %48 indirim

Mavi Nena Kadın Süet Ceket

2199 TL 4198 TL %48 indirim

Kahve Nena Kadın Süet Ceket

2199 TL 4198 TL %48 indirim

Pembe Denia Kadın Süet Ceket

3299 TL 3669 TL %10 indirim

Bej Denia Kadın Süet Ceket

3299 TL 3669 TL %10 indirim

Kahve Nena Kadın Süet Ceket

2199 TL 4198 TL %48 indirim

Lucia Kadın Süet Perfore Ceket

2000 TL 2500 TL %20 indirim

Tashlin Kadın Süet Panelli Ceket

3990 TL 6999 TL %43 indirim

Pembe Denisa Kadın Süet Elbise

1899 TL 1999 TL %5 indirim

Kadın Süet Ceket

Deri giyim sektörünün öncüsü Desa, üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özenli el işçiliğinin sonucu hazırlanan koleksiyonlar, kadın modasına birbirinden farklı deri ceket ile yüksek seviyede tarz imkânı sunarken, uygun fiyatlı ürün seçenekleri de yer alıyor.


Deri, doğanın en lüks ve aynı zamanda en kullanışlı materyallerinden biridir. Her deri kendine has dokusal farklılıklar gösterir. Bir derinin cildindeki izler ve kırışıklıkların oluşturduğu benzersiz doku derinin doğal güzelliğini ve eşsizliğini temsil eder.


Her mevsimin vazgeçilmez parçalarından biri olan deri ceket, hem gündelik hem de özel günler için kusursuz bir tamamlayıcı. Deri ceket kendi başına oldukça iddialı bir parçadır. Klasik görünümünü arka plana atmak isterseniz deri ceketinizi jean ile kombinleyebilirsiniz. Son yılların sıklıkla tercih edilenleri arasında biker kesim deri ceketler yer alıyor. Biker deri ceketimi nasıl kombinlemem gerek diye düşünüyorsanız; Etekler ve yüksek bel pantolonlar biker deri ceket için harika kombin önerileridir. Yüksek bel dar pantolonlarla biker deri ceket daha feminen görünecektir.


Serin yaz akşamlarında ya da sonbaharda; Çift taraflı kullanılabilen süet ceketler, deri pardösüler, deri yeleklerkurtarıcı parçanız olacaktır. Aynı zamanda deri elbise ve deri pantolonunuz üzerine giyeceğiniz anatomik panelli fit deri ceketler ile şehirli stilinize yön verebilirsiniz. Soğuk kış aylarında ise, çıkarılabilir kapüşonlu deri montlar, deri kabanlar ya da kürk kabanlarıtercih edebilirsiniz.


En çok merak ettiğiniz, bakım ve temizliği ise; Deri ürünlerin cinsine göre temizlik yöntemleri farklılık gösterdiğinden mağazalarımıza ya da deri ürün temizliği yapan profesyonel kuru temizleme şirketlerine başvurmanız önerilir. Süet veya nubuk dışındaki ürünlerde, yağ bazlı lekelerde; kuru temiz bir bez ile derinin üzerindeki yağı alınız. Leke derinin içinde zamanla yok olacaktır, kesinlikle su sürmeyiniz.


Deri ürünler su geçirmez değildir. Doğru şekilde kurutulduğunda kardan ve yağmurdan zarar görmezler. Islak veya nemli deriyi, saç kurutma makinası kullanmadan veya kalorifer gibi herhangi bir ısı kaynağından uzakta asarak, doğal olarak kurumaya bırakınız. Derinin doğal yağlarına zarar verecek fazla ısı veya nemden uzak tutunuz.