Desa
2. ürüne Sepette %30 İndirim + 250 TL üzerine Kargo Bedava
Filtreler
(5 ürün bulundu)

Cappi Erkek Deri Kaban

2519 TL 6199 TL %59 indirim

2.Ürüne Sepette %30 İndirim

Montay Erkek Deri Uzun Trençkot

4490 TL 7399 TL %39 indirim

2.Ürüne Sepette %30 İndirim

Cappi Erkek Deri Kaban

2519 TL 6199 TL %59 indirim

2.Ürüne Sepette %30 İndirim

Sean Erkek Süet Kaban/Pardösü

1299 TL 5598 TL %77 indirim

2.Ürüne Sepette %30 İndirim

Christiane

299 TL 'den başlayan fiyatlarla

Erkek Deri Pardösü Modellerini DESA ile Keşfet!

Deri giyim sektörünün öncüsü Desa, üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özenli el işçiliğinin sonucu hazırlanan koleksiyonlar, erkek modasına birbirinden farklı deri pardösü ile yüksek seviyede tarz imkânı sunarken, uygun fiyatlı ürün seçenekleri de yer alıyor.


Deri, doğanın en lüks ve aynı zamanda en kullanışlı materyallerinden biridir. Her deri kendine has dokusal farklılıklar gösterir. Bir derinin cildindeki izler ve kırışıklıkların oluşturduğu benzersiz doku derinin doğal güzelliğini ve eşsizliğini temsil eder.


Modanın vazgeçilmez parçalarından pardösüler, erkeklerin gardıroplarında uzun yıllar kullanabilecekleri parçalardan. Kış aylarında soğuktan, sonbahar akşamları ise serin havalardan korunurken, aynı zamanda karizmatik görünümleriyle dikkat çekmekten hoşlanan erkekler için, birbirinden farklı kışlık ve yazlık pardösü modelleri sunuyor. Ofis stilinden, özel davetlere kadar pek çok yerde rahatlıkla kullanılabilen pardösülerin deri ve nubuk alternatifleri, uzun yıllar gardırobunuzun en değerli parçalarından biri olmaya aday. Özellikle son yıllarda sokak modasında klasik parçaların spor tarzla birleşiminin popüler hâle gelmesiyle birlikte, trençkot modelleri de günlük hayatta rahatça kullanılabiliyor. Daha rahat ve havalı görünümler elde etmek isteyenler; bol kesim pardösüleri, düşük bel jean ve sneaker modelleriyle birleştirerek bir tarz yaratıyor.


En çok merak ettiğiniz, bakım ve temizliği ise; Deri ürünlerin cinsine göre temizlik yöntemleri farklılık gösterdiğinden mağazalarımıza ya da deri ürün temizliği yapan profesyonel kuru temizleme şirketlerine başvurmanız önerilir. Süet veya nubuk dışındaki ürünlerde, yağ bazlı lekelerde; kuru temiz bir bez ile derinin üzerindeki yağı alınız. Leke derinin içinde zamanla yok olacaktır, kesinlikle su sürmeyiniz.


Deri ürünler su geçirmez değildir. Doğru şekilde kurutulduğunda kardan ve yağmurdan zarar görmezler. Islak veya nemli deriyi, saç kurutma makinası kullanmadan veya kalorifer gibi herhangi bir ısı kaynağından uzakta asarak, doğal olarak kurumaya bırakınız. Derinin doğal yağlarına zarar verecek fazla ısı veya nemden uzak tutunuz.