Desa

Erkek Deri Gömlek

Saverio Erkek Süet Gömlek

5590 TL

Sepette %20 İndirim

Lacivert Afshin Erkek Deri Gömlek

4944 TL

Sepette %20 İndirim

Afshin Erkek Süet Gömlek

4943 TL

Sepette %20 İndirim

Siyah Mateja Erkek Deri Gömlek

2999 TL

Sepette %20 İndirim

Kahve Mateja Erkek Deri Gömlek

2999 TL

Sepette %20 İndirim

Meteja Erkek Süet Gömlek

2999 TL

Sepette %20 İndirim

Kahve Bell Erkek Deri Gömlek

3999 TL

Sepette %20 İndirim

Gri Bell Erkek Deri Gömlek

3999 TL

Sepette %20 İndirim

Bej Afshin Erkek Süet Gömlek

4943 TL

Sepette %20 İndirim
DAHA FAZLA ÜRÜN GÖSTER

Erkek Deri Gömlek Modellerini KEŞFET!

Deri giyim sektörünün öncüsü Desa, üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özenli el işçiliğinin sonucu hazırlanan koleksiyonlar, erkek modasına birbirinden farklı deri gömlek modelleri ile yüksek seviyede tarz imkânı sunarken, uygun fiyatlı ürün seçenekleri de yer alıyor. .


Deri, doğanın en lüks ve aynı zamanda en kullanışlı materyallerinden biridir. Her deri kendine has dokusal farklılıklar gösterir. Bir derinin cildindeki izler ve kırışıklıkların oluşturduğu benzersiz doku derinin doğal güzelliğini ve eşsizliğini temsil eder. Böylece her deri ceket, kişiye özel ve eşsiz bir ürün olur. .


Görünümü ile dikkat çekmekten hoşlanan erkeklere deri gömlek tasarımlarıyla zamansız bir şıklık, aynı zamanda güçlü ve stil sahibi bir duruş sunuyor. Ofis ve önemli davetlerin vazgeçilmez parçası olan deri gömlekler, kombinlerde yıldız parçalar haline geliyor. Alışılmış olan kalıpların dışına çıkarak modern detaylar ile zenginleştirilen farklı tasarımlara sahip erkek deri gömlek modelleri, kendine özgü bir duruşu simgeliyor. İster jean, ister kanvas pantolonlar ile kombinleyebileceğiniz deri gömlekler stilinize farklı bir hava katıyor.


En çok merak ettiğiniz, bakım ve temizliği ise; Deri ürünlerin cinsine göre temizlik yöntemleri farklılık gösterdiğinden mağazalarımıza ya da deri ürün temizliği yapan profesyonel kuru temizleme şirketlerine başvurmanız önerilir. Süet veya nubuk dışındaki ürünlerde, yağ bazlı lekelerde; kuru temiz bir bez ile derinin üzerindeki yağı alınız. Leke derinin içinde zamanla yok olacaktır, kesinlikle su sürmeyiniz. .


Deri ürünler su geçirmez değildir. Doğru şekilde kurutulduğunda kardan ve yağmurdan zarar görmezler. Islak veya nemli deriyi, saç kurutma makinası kullanmadan veya kalorifer gibi herhangi bir ısı kaynağından uzakta asarak, doğal olarak kurumaya bırakınız. Derinin doğal yağlarına zarar verecek fazla ısı veya nemden uzak tutunuz. .