Desa

Seyahat Kabin Boy Valiz

DAHA FAZLA ÜRÜN GÖSTER

İdeal kabin bagajı nasıl seçilir?


İhtiyaçlarınız için doğru kabinbagajı genellikle daha hafiftir, bir havayolu şirketinin ağırlık sınırlamasına göre paketleme yaparken ortaya çıkan bir faktördür. Softside modelleri ayrıca, çantaları dar bölmelere sıkarken ekstra esneklik sunabilir. Hatta bazıları gerektiğinde daha fazla alan ve kapasite sağlayan genişletilebilir işlevler sunar.


İç ve Dış Organizasyon

Hafif seyahat ederken, her şeyi iyi organize etmek çok önemlidir, bu nedenle geniş kabin bagajlarımızda sunulan iç mekan organizasyonunu dikkate alın. Çantada, ayakkabılarınızı ve çamaşırlarınızı temiz, kuru giysilerinizden ayrı tutmak için tasarlanmış iç cepleri olup olmadığını kontrol edin. Diğer kullanışlı bölmelerde, şemsiye veya el bezi gibi nemli eşyaları kuru öğelerinizden ayrı tutmak için yerleşik ıslak cep bulunmaktadır. Havaalanı güvenliğinde hızlı bir geri dönüş için Checkpoint Wet Pocket içeren kabin bagajlarına bakın. Bu çıkarılabilir şeffaf çanta, ilave pratiklik için sıvılarınızı tek bir yerde saklar.


İş seyahati yapan kişiler entegre bir dizüstü bilgisayar veya tablet bölmesini tercih etmek isteyebilirler. Modellerimizin birçoğu, ayrı bir dizüstü bilgisayar çantasına ihtiyaç duymadan her şeyin güvenli ve güvenli kalmasına yardımcı olan bu kullanışlı özelliği sunar. Dikkate alınması gereken bir diğer faktör, yoldayken bağlı kalmanız gerekip gerekmediğidir. Bazı modellerimizde USB bağlantı noktaları ve Güç Bankaları bulunur, böylece bir güç kaynağından uzakta olduğunuzda bağlı kalabilirsiniz.


Dış cepler de dikkate alınması gereken kullanışlı bir özelliktir. Bazı kabinbagajı, yumuşak zeminler için mükemmeldir. Alternatif olarak, kasanızı çekmeyi tercih ediyorsanız ve engebeli zemini geçeceğinizi düşünüyorsanız, 2 tekerlekli kabin bagajını tercih edin.


Güvenlik

Kabin bagajı tipik olarak uçakta size eşlik etmesine rağmen, güvenliği ihmal etmemelisiniz ve çantanızın içeriğinin daima güvende olduğundan emin olmalısınız. Şifreli kilit veya kilitlenebilir fermuarlı kabin bagajını seçin.


Boyutlar ve Ağırlık

Havayolları genellikle kabin bagajları çok büyük veya çok ağır olan yolcular için ekstra ücret talep eder. Bunu önlemek için, kullanışlı havayolu kabin bagajı boyut kılavuzumuzu kontrol ettiğinizden ve seyahat ettiğiniz havayollarını bulduğunuzdan emin olun. Burada, havayolu başına bir dizi stil seçeneği bulacaksınız, bu yüzden seyahat etmeden önce kontrol edin ve en son kısıtlamalara ayak uydurun.