Kadın Kemer

{ "currency": "TRY", "items": [ { "item_id": "1010024924001", "item_name": "Siyah Kadın Deri Kemer", "affiliation": "Desa", "coupon": "", "discount": 198.00, "index": 0, "item_brand": "DESA", "item_category": "Küçük Mamül", "item_category2": "Kadın", "item_category3": "Kemer", "item_list_id": "111111013", "item_list_name": "Listing Page", "item_variant": "Siyah", "price": 792.00, "quantity": 1 } ] }

Siyah Kadın Deri Kemer

792 TL 990 TL %20 indirim

Sepette %30 İndirim
2.'ye %50 İndirim
{ "currency": "TRY", "items": [ { "item_id": "1010024924003", "item_name": "Haki Kadın Deri Kemer", "affiliation": "Desa", "coupon": "", "discount": 198.00, "index": 0, "item_brand": "DESA", "item_category": "Küçük Mamül", "item_category2": "Kadın", "item_category3": "Kemer", "item_list_id": "111111013", "item_list_name": "Listing Page", "item_variant": "Yeşil", "price": 792.00, "quantity": 1 } ] }

Haki Kadın Deri Kemer

792 TL 990 TL %20 indirim

Sepette %30 İndirim
2.'ye %50 İndirim
DAHA FAZLA ÜRÜN GÖSTER

Zarif Sade Ve Rahat Kullanımlı Kadın Kemer Seçeneklerini Keeşfedin!

Deri giyim sektörünün öncüsü Desa, üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla

Deri giyim sektörünün öncüsü Desa, üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özenli el işçiliğinin sonucu hazırlanan koleksiyonlar, aksesuar modasına birbirinden farklı deri aksesuarlar ile yüksek seviyede tarz imkânı sunarken, uygun fiyatlı ürün seçenekleri de yer alıyor.


Deri, doğanın en lüks ve aynı zamanda en kullanışlı materyallerinden biridir. Her deri kendine has dokusal farklılıklar gösterir. Bir derinin cildindeki izler ve kırışıklıkların oluşturduğu benzersiz doku derinin doğal güzelliğini ve eşsizliğini temsil eder.


Stil sahibi kadınlar için her alanda tercih edilebilecek aksesuarlar önem kazanıyor. Doğru görünüm, ihtiyaçlar ve şık kombinler için tercih edilecek aksesuarlar ise yıllardır Desa kalitesiyle buluşuyor. Deri kemer, deri cüzdan, deri çanta, deri kartlık, deri pasaportluk, deri isimlik, deri eldiven ve daha pek çok farklı kadın aksesuarları moda trendlerini yakalamanız tasarlanıyor. İster kendinize, isterseniz de anneler gününde annenize hediye olarak alabileceğiniz en güzel ve kullanışlı kadın deri aksesuarları, desa yorumu ile birleşiyor. Kombinlerinizin tamamlayıcı unsurları arasında yer alan deri kemer modelleri, her zaman yanınızda bulunduracağınız deri kartlık ve deri cüzdan modelleri, kombinlerinizle muhteşem uyumu yakalayacaktır. Jean yada klasik kombininizle şık bir tamamlayıcı olan, deri clutch'lar,son trendlerin başında geliyor.