Annenizi mutlu etmek ve rahatça kullanabileceği bir hediye almak istiyorsanız, kadın ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz. Kadın sneaker, stiletto, sandalet, babet, terlik, topuklu ayakkabıların yanı sıra deri ceket, çanta ve cüzdan hediye seçeneklerini tercih edebilirsiniz.


Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün, kaliteli ve elegan tasarımları ile dikkat çeken Desa’da şıklığından ödün vermeyen anneler için birçok seçenek mevcut.


Şık olmanın yanı sıra rahatlığı da ön planda tutan annelerin çok seveceği Desa Aerocomfort modeller ile annenize ister günlük hayatında isterse de ev ortamında kullanabileceği en özel armağanı hediye edeceksiniz.


Bir Desa klasiği olan ve ince deri detayları zarif monogramlar ile birleştiren Desa Monogram çanta koleksiyonundan seçeceğiniz bir tasarım ile annenizi büyüleyebilirsiniz.


Desa’da ayrıca modern tasarımların el işçiliği ile buluştuğu çift taraflı kullanılabilen deri ceket ve pardesüler, rengarenk loaferlar, babetler, bu yaza özel püsküllü veya sezonun trendi cloudbag çantalar özgüveni yüksek, şehirli annelerin vazgeçilmezleri arasına girecek.


Annenizin her an yanında taşıyacağı cüzdan, kartlık, anahtarlık, bileklik gibi küçük aksesuar koleksiyonlarındaki birçok çeşit ile hem annenizi mutlu edecek hem de sizi her an yanında hissetmesine olanak sağlayacaksınız.