Desa.com.tr'ye Özel Ekstra %20 İndirim! Üstelik Kargo Bedava! TOKEN:

ÜYE GİRİŞİ ÜYE OL
ŞİFREMİ UNUTTUM
Desa Deri
Desa Deri Desa Deri
ÜYE GİRİŞİ
ŞİFREMİ UNUTTUM
Desa Deri
ÜYE OL
   
GİZLİLİK Desa DeriÜYE GİRİŞİ

ÜYELİK

Neden üye olmalıyım?

desa.com.tr’ye üye olduğunuzda sadece üyelere sağlanan avantajlardan yararlanabilecek ve desa.com.tr’deki ve tüm Desa mağazalarındaki sezon açılışı, indirim gibi özel dönemlerimizden ve kampanyalarımızdan öncelikli olarak haberdar edilme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Üye olduğunuzda desa.com.tr’den satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen kimlik bilgileri, teslimat adresleri, irtibat numaraları gibi bilgileri her seferinde yeniden yazmanız gerekmeyecek. Üye olurken bir defaya mahsus verdiğiniz bu bilgiler her alışverişinizde otomatik olarak yerini alır. Ayrıca bu bilgileri istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Her alışverişinizde bu bilgilerin otomatik olarak görüntülenmesi size hem zaman kazandırır hem de kolaylık sağlar.

desa.com.tr’nin bir üyesi olarak aldığınız ürünleri, Türkiye’nin her yerine gönderebilir arzu ederseniz hediyelerinizi ücretsiz olarak paketletebilir, bunun yanında gönderdiğiniz hediyelerin içine dilediğiniz mesajı yazabileceğiniz özel hediye mesaj kartı hizmetimizden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Üyelik ücretli mi?

desa.com.tr’ye üye olmak için bir ücret ödemeniz gerekmez, kısa bir form doldurarak desa.com.tr üyesi olabilir ve böylece sadece desa.com.tr üyelerine sağlanacak avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Üyelik için tıklayın

Üye olurken vereceğiniz bilgilerin güvenli bir şekilde saklanacağına, üçüncü şahıs ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacağına emin olabilirsiniz. (desa.com.tr Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi)

desa.com.tr’ye üye girişini nereden yapabilirim?

Üye girişinizi, desa.com.tr ana sayfasının sağ üst kısmında bulunan “üye girişi” ‘ne tıkladığınızda açılan üye girişi ekranında e-posta adresi ve şifrenizi yazarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siteye daha önce kaydolmayıp, üyelik şifresi almadıysanız, aynı sayfadaki “yeni üye” butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Anında aktif hale gelecek üyeliğiniz ile desa.com.tr avantajlarından hemen yaralanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik için tıklayın

Üyelik bilgilerimi ve şifremi daha sonra değiştirebilir miyim?

Üyelik ve iletişim bilgilerinizi “Hesabım” sayfasından ulaşabileceğiniz Üyelik Bilgilerim bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, siparişlerinizin teslimi ve size sunacağımız üyelik fırsatları bakımından çok önemlidir. Satış yetkililerimiz sizin güvenliğiniz için, gerekli gördükleri durumlarda, bu bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu kontrol edebilirler. Verilmiş olan bilgilerin gerçeklerle örtüşmemesi ya da güncelliğini yitirmiş olması halinde siparişin onaylanmamasına karar verebilirler. (Örnek; Siparişle ilgili açık olmayan durumlar, güvenlik, verilen telefon numarasından doğru kişiye ulaşılamaması halinde, yanlış bilgi vb.)

Üyelerinize hangi sıklıkta e-posta gönderiyorsunuz?

İlk defa üye olan kullanıcılarımıza, üyelik ve genel bilgilendirme amaçlı bir e-posta gönderilir. Bunun dışında üyelik formunda bizden kampanya, indirim ve duyurular hakkında bilgilendirici e-posta almak istediğini belirten üyelerimize, haftada ortalama bir veya iki kez e-bülten göndermekteyiz. Bu arada, Desa ile paylaştığınız kişisel bilgi ve e-posta adreslerinizin hiçbir şekilde üçüncü şahıs veya kuruluşlarla paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz. (desa.com.tr Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi)

desa.com.tr’den e-posta almak istemiyorsam ne yapmalıyım?

desa.com.tr ana sayfasının üst tarafında bulunan “Hesabım” menüsünden ulaşabileceğiniz Üyelik Bilgilerim formundan “e-posta almak istiyorum” seçeneğini kaldırabilir ya da size gelen e-bülten üzerinden, Desa’dan e-bülten almak istemiyorum opsiyonunu seçebilirsiniz.

desa.com.tr üyeliğimi iptal edebilir ya da bir başkasına devredebilir miyim?

Desa.com.tr üyeliği sizlere birçok avantaj sağlarken karşılığında herhangi bir yükümlülük de getirmemektedir. Yine de istediğiniz zaman hesabınızı siparis@desa.com.tr adresine göndereceğiniz bir bilgilendirme mesajı ile kapatabilirsiniz. Ancak, üyelik sistemi gerçek kişilere özel olduğundan ötürü başkalarına devredilemez.

Üyelik şifremi unutursam ne yapmalıyım?

Üyelik bilgileri ekranında şifremi unuttum linkine tıklayıp, mail adresinizi girerseniz yeni şifreniz mail adresinize yollanacaktır. Şifreniz kayıtlarımızda tutulmamaktadır, bu nedenle size geçici şifreniz mail yolu ile gönderilecektir. Daha sonra siz bu geçici şifre ile üye girişi yapıp yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Üyelik isminiz ise, desa.com.tr’ye üye olurken bildirdiğiniz e-posta adresinizden oluşmaktadır.

Üye olduğum e-posta adresini artık kullanmıyorsam ne yapmalıyım?

Üye olduğunuz e-posta adresini değiştirmeniz ne yazık ki mümkün değildir. Bunun için yeniden üye olmanız gerekmektedir. Sizlerin güvenliği için üyelik bilgilerinizin başka bir hesaba aktarımına sistemlerimiz izin vermemektedir.

Üye olmadan veya üye girişimi tamamlamadan alışveriş yapabilir miyim?

desa.com.tr’de yer alan ürünleri incelemeniz ve sepete atmanız için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak teslimat ve güvenli ödeme sayfalarına, sadece üye girişinizi tamamlayarak ulaşabilirsiniz. Üyelik sırasında almış olduğumuz bilgiler, sizin güvenli bir alışveriş yapabilmeniz için gereklidir. Üye olmadan ya da üyelik girişi yapmadan alışveriş işlemlerinizi tamamlamanıza sistemlerimiz güvenlik nedeniyle izin vermemektedir.

Yandex.Metrica