Yeni Sezon'da Vodafone'a Özel %15 İndirim! TOKEN:

ÜYE GİRİŞİ ÜYE OL
ŞİFREMİ UNUTTUM
Desa Deri
Desa Deri Desa Deri
ÜYE GİRİŞİ
ŞİFREMİ UNUTTUM
Desa Deri
ÜYE OL
   
GİZLİLİK Desa DeriÜYE GİRİŞİ

KAMPANYA KOŞULLARI

Desa.com.tr'deki güncel kampanya bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Samsonite 2.Ürün Kampanyası @ViewBag.ProjectName
• Samsonite'da 2. Ürüne %30 İndirim Fırsatı Desa.com.tr 'de seçili ürünlerde geçerlidir. Bu kampanyadaki ürünlerden 1. Ürüne %10 indirim, 2. Ürüne ilk indirimsiz fiyat üzerinden %30 indirim uygulanır. 2.'ye %30 indirim, sepetteki kampanyalı ürünlerden düşük fiyatlı olan ürüne uygulanmaktadır. Bu kampanya Desa.com.tr'de tanımlanmış olan diğer kampanyalar ile birlikte kullanılamaz ve birleştirilemez.
Kargo Bedava Kampanyası @ViewBag.ProjectName
31/10/2017 tarihine kadar DESA.com.tr’den yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
Zubizu %10 Kampanyası @ViewBag.ProjectName
Zubizu kullanıcılarına özel %10 indirim kampanyası 09 Eylül 2017 – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında DESA 2017 Kış sezonu ürünlerinde geçerlidir (kampanya tarihi değişkenlik gösterebilir). Bu kampanya başka bir kupon ya da kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında, aktif Zubizu üyelerine tüm Desa mağazalarında veya Desa Online alışveriş sitesi üzerinden yapacakları DESA 2017 Kış sezonu alışverişlerinde mevcut indirime ek olarak ekstra %10 indirim sunulacaktır. Kupon kodu Zubizu uygulaması üzerinden alınabilir. Zubizu aboneleri aldıkları şifreyi Desa mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek veya Desa Online Alışveriş Sitesi üzerinden yapılacak alışveriş sırasında kampanya kodu alanına girerek kampanyadan yararlanırlar. Şifreler tek kullanımlıktır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya, deri bakım ürünlerinde, Samsonite ve Samsonite 'a ait markalı ürünlerde(tüm seyahat ürünlerinde), deri cekette %50+ sepette ekstra %50 indirimi mevcut olan kampanyalı ürünlerde kullanılamaz. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Desa ve Zubizu'da saklıdır.
Vodafone Kampanyası @ViewBag.ProjectName
Kampanya 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine tüm Desa mağazalarında veya www.desa.com.tr üzerinden yapacakları DESA markalı ürün alışverişlerinde mevcut indirime ek olarak ekstra %15 indirim sunulacaktır. Kampanya şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Desa kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak alınabilir. Vodafone aboneleri aldıkları şifreyi Desa mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek veya www.desa.com.tr üzerinden yapılacak online alışveriş sırasında kampanya kodu alanına girerek kampanyadan yararlanırlar. Şifreler tek kullanımlıktır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya DESA markalı ürünlerde geçerlidir. Samsonite, Seyahat ürünleri ve 600 TL altı konfeksiyon ürünlerinde geçerli değildir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Desa ve Vodafone'da saklıdır. Detaylı bilgi için http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Avantaj-Cepte.php adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kampanya Kupon Kodları @ViewBag.ProjectName
Kampanya kupon kodları Seyahat ürünlerinde geçerlidir.
Yandex.Metrica