SEZON FİNALİ! %70 + 2.'ye %30 İndirim! TOKEN:

ÜYE GİRİŞİ ÜYE OL
ŞİFREMİ UNUTTUM
Desa Deri
Desa Deri Desa Deri
ÜYE GİRİŞİ
ŞİFREMİ UNUTTUM
Desa Deri
ÜYE OL
   
GİZLİLİK Desa DeriÜYE GİRİŞİ

KAMPANYA KOŞULLARI

Desa.com.tr'deki güncel kampanya bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Seçili Desa Markalı Ürünlerde %70 + 2.'ye Ekstra %30 İndirim! @ViewBag.ProjectName
Seçili Desa markalı ürünlerde %70 + 2.’ye ekstra %30 indirim kampanyası 10.01.2017 tarihinde başlamış olup 28.02.2017 tarihine kadar geçerlidir.(Kampanya tarihi değişkenlik gösterebilir) Kampanya Samsonite ve Samsonite ’a ait markalı ürünlerde ve deri cekette %50+ sepette ekstra %50 indirimi mevcut olan kampanyalı ürünlerde geçerli değildir. Sepette Ekstra %30 indirim işaretli ürünler kampanyaya dahildir. Sepetteki kampanyalı ürünlerden düşük fiyatlı olan ürüne indirim uygulanmaktadır. Başka bir kupon ya da kampanya ile birleştirilemez.
Seçili Deri Ceketlerde %50 + Sepette Ekstra %50 İndirim! @ViewBag.ProjectName
Seçili Deri Ceketlerde %50 + sepette anında ekstra %50 indirim kampanyası 14.12.2016 tarihinde başlamış olup 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir. Başka bir kupon ya da kampanya ile birleştirilemez. Sepette Anında %50 indirim işaretli ürünler kampanyaya dahildir. Ürün sepete eklendiğinde anında ekstra %50 indirim uygulanmaktadır.
Zubizu Kampanyası @ViewBag.ProjectName
Zubizu kullanıcılarına özel %10 indirim kampanyası 20 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 tarihleri arasında DESA ürünlerinde geçerlidir(Kampanya tarihi değişkenlik gösterebilir.) Bu kampanya başka bir kupon ya da kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında, aktif Zubizu üyelerine tüm Desa mağazalarında veya Desa Online alışveriş sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde mevcut indirime ek olarak ekstra %10 indirim sunulacaktır. Kupon kodu Zubizu uygulaması üzerinden alınabilir. Zubizu aboneleri aldıkları şifreyi Desa mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek veya Desa Online Alışveriş Sitesi üzerinden yapılacak alışveriş sırasında kampanya kodu alanına girerek kampanyadan yararlanırlar. Şifreler tek kullanımlıktır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya, deri bakım ürünlerinde, Samsonite ve Samsonite ’a ait markalı ürünlerde(tüm seyahat ürünlerinde), deri cekette %50+ sepette ekstra %50 indirimi mevcut olan kampanyalı ürünlerde ve 2. Ürüne %30 kampanyası ile birlikte kullanılamaz. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Desa ve Zubizu’da saklıdır.
Yandex.Metrica