• NAKLİYE

  Nakliye

  Desa.com.tr’den verilen siparişler tüm Türkiye’ye Yurtiçi Kargo güvencesi ile teslim edilmektedir.

  Hafta içi verilen siparişler stok durumuna göre 3-5 işgünü içinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilecektir. Yurtiçi Kargo ise siparişinizi teslim edilecek bölgeye göre teslim aldıktan sonra 1-3 gün içerisinde belirtilen adrese teslim edecektir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri verilen siparişler ise tatili izleyen 3-5 işgünü içinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilecektir.

  Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerinizin gecikmemesi için erken sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

  Desa.com.tr’den vereceğiniz 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo için ücret ödemezsiniz. 100 TL ve altındaki siparişlerde kargo ücreti 6TL’dir.

  İsterseniz sevdiklerinize Desa.com.tr aracılığı ile hediye gönderebilirsiniz. Teslimat adresini hediye göndereceğiniz kişinin adresi olarak belirtip Ücretsiz Hediye Paketi seçeneğini seçmeniz yeterli. Yurtiçi Kargo yetkilileri Desa hediyenizi sevdiklerinize ulaştıracaktır.

 • İADE VE DEĞİŞTİRME GARANTİSİ

  İade ve Değişim

  Desa.com.tr üyelerinin “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 30 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için Desa.com.tr 30 güne çıkartıyor. Desa.com.tr’den satın aldığınız, bedeni uymayan ve/veya kullanmadığınız ürünü 30 gün içinde başka bir ürünle değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

  İade veya değiştirme taleplerinizi siparis@desa.com.tr adresine mail göndererek sanal mağaza müşteri hizmetleri yetkilisine bildirebilirsiniz.

  İade ve değişim, talep edilen ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının, faturanın arka sayfasındaki form doldurularak gönderilmesi gerekmektedir.

  Ürünlerinizi Yurtiçi Kargo ile faturanızın üzerindeki gönderi kodunu bildirerek ücret ödemeden gönderebilirsiniz.

  Desa Deri

  Akçaburgaz Mah. 132 Sok. No:6 2.Kat Kuzey Cephe Kıraç – Esenyurt / İstanbul

 • GÜVENLİ SİPARİŞ

  Güvenli Sipariş

  Desa.com.tr’de güvenliğiniz, test edilmiş yazılımlar ve dünyada konusunda uzman şirketlerin başında gelen GlobalSign firmasının sağladığı SSL şifreleme yöntemiyle sağlanmaktadır. Ödeme işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileriniz üçüncü kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır. Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler sizin bilgisayarınız ve birlikte çalışmakta olduğumuz banka arasında 128-bit şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, site yöneticileri dahil herhangi bir üçüncü şahıs tarafından görüntülenemez. Girdiğiniz kredi kartı bilgileri sadece alışveriş esnasında kullanılmakta ve hiçbir şekilde sitenin veri bankasında tutulmamaktadır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız sizi bankada kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz. Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir. Lütfen girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için sisteme girmiş olduğunuz numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır. Üyelerimiz yapmış olduğu işlemlerde, uluslararası bir şifreleme standardı olan 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket etmenin rahatlığını yaşamaktadırlar.

  SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu anamakine (server) arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılmasını sağlamaktır. Sertifika bir anahtarlama dosyasından oluşur ve sunucuya yüklenir. Bir siteye normal olarak HTTP protokolü ile bağlanılır ve ziyaretçi-sunucu arasında bilgiler normal paketleme ile akar. SSL sertifikası kullanıldığında güvenli olarak çağrılacak sayfa veya siteye HTTPS protokolü ile bağlanılır. Bu sayede ziyaretçi-sunucu arasındaki bilgiler şifrelenmiş olarak paketlenir ve ancak kullanıcı tarayıcısı (browser) veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, kredi kartı, üye bilgileri, vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde okunamaz veya alınamaz.